Reference

 
Chtěla bych moc poděkovat Domči za to, že nám umožnila zůčastnit se Miss Princess. 🙂 Celý večer byl, stejně jako Domča, která vše zvládla perfektně, úžasný… skvělá atmosféra oživená vystoupením zpěváků…. prostě to bylo nádherné… Holčičky byly kouzelné, vše to krásně zvládly, velice mile jsem byla překvapená a byla jsem ráda, že každá holčička získala korunku 🙂 protože z tolika krásných princezniček je těžké vybírat jen jednu. Děkujeme Domi, Karinka si to užila na maximum, je stále plná dojmů, s korunkou se musela pochlubit i ve školce a nejraději by se Miss zúčastňovala každý rok. 🙂
‎Vaško Šárka

Dobrý den,
chtěl bych poděkovat naším jménem celému teamu za skvělou práci a parádní zážitek pro naše princezny. Hlavně Dominice, agentuře, fotografům, porotě a sponzorům za pěkné dárky. Celá akce se moc povedla a důkazem toho je, že naše Dianka se rozbrečela když jsme ji oznámili, že to končí a že musíme jet domů. 🙂 Princezny si to moc užily a věřím, že už se těší na další ročník. 🙂 Celý tento projekt byl výborný nápad a realizace ještě lepší. Moc děkujeme.
‎Jasmin Makas

„Děkujeme, Dominičko za nádhernou akci a především moc milý přístup ke všem princezničkám.“
Iveta Rzeszutková

„Moc děkujeme za krásný finálový večer a za dárečky. Nemoci bohužel nechodí po horách… ale dnes už je Klaudii lépe a užívá si LPS a Barbie baletku, kterou hned pojmenovala Dominika, protože je „celá Domča“.
​Radana Bednářová

I my se přidáváme s poděkováním za moc hezký večer a dárečky a bohužel se přidáváme mezi nemocné. S dárečky si Nellinka hrála celou cestu do Brna, moc se jí libily. 🙂 V sobotu běhala s šerpou a korunkou v princeznovských šatech skoro celý den. 🙂 Myslím že všechny holčičky byly ten večer šťastné a spokojené. 🙂 DĚKUJEME!​
Anna Radnická

Chtěli bychom moc poděkovat za včerejší super akci, bylo to dokonalé, holčičky byly skvělé, vysmáté, pohodové a my se skvěle bavily, mela jsem z toho všeho obavy, ale opravdu před vámi a vaší maminkou klobouk dolů, jak jste to zvládly, měli jste to do detailu vychytané, díky za bezva akci, plnou smíchu a zábavy… Stelinka je nadšená, usnula s Barbie, na snídani si dala dort a teď tady litá s korunkou a šerpou na teplácích.
Renáta Chromiková

 
„Domi, moc děkujeme za včerejší večer, Karinka byla nadšená nejen z Barbinky, ale z celého večera a hodně si to užívala“.
Vaško Šárka

Mohlo by Vás zajímat